GovMetric® dienstverlening uitgebreid met Massxess SIP gateway

Auteur: Michel van der Togt (info@klantinfocus.nl) Datum: 09 september 2010

Persbericht

Massxess SIP gateway voor GovMetric® dienstverlening
KlantinFocus heeft haar dienstverlening uitgebreid met een SIP gateway van Massxess. Met de SIP gateway worden klanten via een lokaal nummer doorverbonden met het GovMetric® Interactive Voice Respons systeem in de UK.

Het GovMetric® Interactive Voice Respons systeem biedt de beller, na afloop van een gesprek, de mogelijkheid om zijn (on)tevredenheid te uiten middels het eenvoudig indrukken van enkele toetsen. Nadien kan aanvullend commentaar worden ingesproken. De Massxess SIP gateway, die de koppeling met het Interactive Voice Respons systeem verzorgt, betekent voor GovMetric® cliënten uitbreiding van de mogelijkheden en een aanzienlijke besparing op hun kosten.

"We zijn erg te spreken over de samenwerking met Massxess" zegt Michel van der Togt, Directeur van KlantinFocus. "Onze GovMetric® cliënten zijn nu minder afhankelijk van de functionele (on)mogelijkheden van hun telefooncentrale. De inzet van de SIP gateway maakt het nu voor al onze GovMetric® cliënten mogelijk om continu en in real-time de klanttevredenheid van hun dienstverlening te meten."
Bob van Dam, General Manager van Massxess voegt toe: "Deze SIP gateway is slechts het begin van onze samenwerking. Het meten van klanttevredenheid sluit naadloos aan op de dienstverlening van Massxess. Daarom onderzoeken we de mogelijkheden om GovMetric® ook te koppelen aan ons IPCCC platform."

Meer informatie:
KlantinFocus bv
Schoolstraat 30
1404 JT  BUSSUM
T +31 (0)35-8884875
E info@klantinfocus.nl
W www.klantinfocus.nl
Contactpersoon: Michel van der Togt

Massxess bv
Monitorweg 21
1322 BJ  ALMERE
T +31 (0)88-5454500
E info@massxess.nl
W www.massxess.nl
Contactpersoon: Monècha Odijk

Deel dit artikel op:

Volg ons op